Sex kontakty i seks oferty

Jeszcze nie wiem, co oni robią, podszedłem do komputera i otworzył e-mail i forum. Postanowiłem, aby uzyskać jego początku wysłałem jej wiadomość e-mail.

„Hej sexy, po prostu siedzę i потираю dużym kutasem myśleć o tobie i zastanawiam się, czy jesteś w nastroju, aby dać mi coś, aby skończyć.”
asian-1238553_1280
U mnie było o wiele więcej, niż podpis na forum, kiedy dostał to, na co liczyłem.

„Hej stud miałem nadzieję, że jesteś tu dziś, mam dla was niespodziankę. Mój przyjaciel wrócił, a my nie napalone, jak diabli!!! Właśnie wróciliśmy z centrum handlowego, gdzie kupowaliśmy nam pewne rzeczy, aby pomóc zabić czas. O tak, dostałem wiadomość UR i myślę, że spodoba się wam to, co mam zamiar pokazać.”

„Jestem pewien, że będzie dobrze, nie mogę się doczekać!”

Wiedziałem, że to nie będzie długo, aż będzie wysyłać mi zdjęcia z radości dzieje się na drugim końcu domu, a ja już dużo o tym myślałem. Podobno moje pieniądze poszły na coś więcej niż film, ale to, co otrzymali. Siedziałem między naciśnięciem mój e-mail i jej tematu na forum, aż miałem list od niej, ona nie podlega tylko cztery zdjęcia. Nie mogłem otworzyć ich na tyle szybko, byłem jak mały chłopiec, jesteś gotowy, aby zobaczyć swoją pierwszą klatkę piersiową. Kliknąłem pobierz i tam byli. Zaczęli z całe ciało jednego z nich na jej łóżku nagi całować się nawzajem, następny był jeszcze lepszy. Emily leżała na łóżku, kiedy Bursztyn był lizać jej firma żołądek, następny Amber zrobiła jej drogę w dół na śliskiej górki Emily. Ostatni pokazał tylko usta Emily obejmuje dwa palce Amber, wiedziałem, że to będzie noc nigdy nie zapomnę.

„O cholera, to jest wspaniałe! Osoby, dwie dziewczyny są bardzo sexy. Założę się, że będziesz się świetnie bawić dziś wieczorem, proszę kontynuować, aby wysłać je”.

Z tego, co wysłał siedziałam i czekałam na jej odpowiedź. To nie zajmie dużo czasu.

” To jest tak zabawne, że ona będzie mi musi!! To jest trochę lepiej graj dalej z dużego fiuta i nadal będę strzelać”.

Miała rację, zrobili lepiej. To było tak, jakby wzięła zdjęcia krok po kroku o tym, jak jeść cipki, najpierw była ledwie вылизывая jej wilgotne usta, ale jak na nią pracowali jej język głęboko do cipki Emily.

E-maile nadal przychodzą, nie przedmioty po prostu zdjęcia. Kolejny set rozpoczął się z bursztynem объедая dwa palce głęboko do Emily i zakończył się z nóg Emily za głowę, pokazując jej niedbale mokrej szczeliny.

Następny był bardziej nabrzmienia bursztynu jedzenia Emily młodą cipkę, nie mogłem dojść do siebie, jak sexy Bursztyn z sokami Emily zakrywa jej delikatna twarz. Ona była w domu jedzenia, jednej z najpiękniejszych dupeczek nie widziałem, i sądząc po zdjęciach zrobili bardzo dobrą robotę.

Otrzymałem moje zdziwienie, w następny zestaw. Pierwsza fotografia była od bursztynowego z niebieskim wibratorem, jak Emily wzięła go w usta, następny dał mi piękny obraz dwie dziewczyny uśmiechają się z bursztynem trzymając dildo. Następujące dwa wykazały zabawkę przesuwanie w dół brzuch Emily drogę do tego, co ostatnio pokazał, niebieskie dildo poślizgu między Emily obrzęk seksualne gąbki. Teraz byłam gotowa eksplodować, więc zapisałem obraz i dokończył sobie na moje szorty. Nie tracąc czasu wysyła mi jeszcze jeden list.